1

Uyku Odası ve Dinlenme Köşeleri

Yorucu aktivitelerin ardından çocukların istirahat etmeleri amacıyla oluşturulacak uyku odası ve dinlenme köşeleri için ihtiyaç duyulan tüm materyallere kategorimizden ulaşabilirsiniz. Sıfırdan oluşturulacak ilgili bölümler için tüm ihtiyaç duyulan malzemelere toptan sahip olmanın yanında eksik kalan malzemeler için de sayısız alternatife ulaşabileceğiniz kategorimizde kaliteli ve sağlığa zararlı bileşen içermeyen çok sayıda materyale ulaşabilirsiniz. Kreş ve anaokulu aktivitelerinde verilecek olan dinlenme aralarında çocukların kullanabilecekleri köşeler yaparak gün boyu aktivite ve eğitimlere devam edebilmeleri için ihtiyaç duyulan enerjiyi temin etme şansını minik misafirlerinize sunabilirsiniz.


Kreşlerde Uyku Odası ve Dinlenme Köşeleri

Anasınıfı donatım malzemeleri arasında yer alan ve gün boyu faal olan kreşlerde mutlaka bulunması gereken uyku odaları ve dinlenme alanları için gerekli olan materyaller kategorimizde sizleri bekliyor. Kreş etkinliklerinde belirli bir düzen oluşturmak ve çocukların dinlenerek verimlerini artırmak amacıyla ihtiyaç duyulan malzemeler ile küçük misafirlerinizin dolu dolu bir gün geçireceğinden emin olabilirsiniz. Aktivite aralarında, yemek aralarında ve uyku saatlerinde ihtiyaç duyulacak ilgili bölümler için konseptinizi hazırlamanın ardından kategorimizi ziyaret ederek konseptinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.


Anaokullarında Uyku Odası ve Dinlenme Köşeleri

Anaokulları içinde gerekli olan dinlenme köşeleri ve uyku bölümleri oluşturulmasında gerekli malzemeler için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Anaokulu kampet yatak, bank ve diğer dinlenme ve uyku materyalleri için figürlü ve çok sayıda seçenek bulunan kategorimizde yer alan tüm ütünler yüksek kalite olup çarpma ve düşme yaralanmalarını önleyici tasarıma sahiptir. Çocukların zamanı verimli kullanabilme ve her ihtiyaçlarını programlı olarak yerine getirebilme becerisi edinebilmeleri için ihtiyaç duyulan dinlenme konseptleri hazırlanırken bol seçenek kategorimizde sizleri bekliyor.


Evlerde Uyku Odası ve Dinlenme Köşeleri 

Anaokulu ve kreşlerin yanında çocuk odalarında kullanılabilen dinlenme ve uyku konseptleri çocukların odalarına olan bağlılığını, oda içerisinde zaman geçirme isteklerini ve gelişimlerini artırmaktadır. Evlerde oluşturulacak ilgili konseptler ile çocukların hayata daha iyi hazırlanması sağlanabilir. En hesaplı fiyatlarla evlerde uyku odası ve dinlenme köşeleri hazırlamak isteyen anne ve babalar kategorimizdeki materyalleri kullanarak çocuk odalarında özel bir konsept oluşturabilirler.

Çerez Kullanımı