1

Portmantolar 

Okul öncesi eğitimde çocukların eşyalarını korumanın yanında onlara sorumluluk bilinci aşılama işlevinde kullanılan portmantolar farklı figür ve kapasite seçenekleri ile kategorimizde yer alır. Figürlü ve figürsüz olarak farklı dolap seçenekleri ile satışta olan modeller için açık veya kapaklı tercihlerine uygun kaliteli seçimler yapabilirsiniz. Çocukların mont, atkı, bere, çanta ve diğer eşyalarını muhafaza etmek amacıyla anaokulu ve kreşlere özel modellerde sunulan farklı portmanto modelleri için kullanışlı ve şık modellerden seçimler yaparak çocukların sorumluluklarını daha kolay benimsemelerine yardımcı olabilirsiniz.


Yüksek Malzeme Kalitesinde İmal Edilen Portmantolar

Çocuklara özel olarak imal edilen yeni model portmantolar 1. Sınıf kaliteye sahip ahşaptan imal edilmektedir. Rafları, kapakları ve ana iskeleti sağlam olan portmanto modelleri ile okul öncesi eğitimde önemli yer tutan sorumluluk bilinci aşılama konusunda kurumunuzun bir adım öne geçmesini sağlayabilirsiniz.

300x35x160 cm,

136x35x130 cm

60x60x130 cm,

56x35x130 cm,

252x35x130 cm,

300x35x160 cm

Ebatlarında 32 çocuğun kullanımına kadar müsaade eden kaliteli, sağlıklı ve şık portmanto modelleri ile kurumunuzu donatabilirsiniz. 


Kullanışlı ve Şık Portmanto Modelleri

Kapaklı ve açık olarak imal edilen çok kullanışlı portmantolar ile çocukların eşyalarını saklama becerileri ile birlikte birbirlerinin özel alanlarına saygı duyma yetilerini geliştirebilirsiniz. Darbe ve çarpma güvenliğini sağlama amacıyla PVC ile korunan portmanto modelleri anaokulu ve kreş gibi okul öncesi eğitim verilen kurumlarda güvenle kullanılabilir. Nakliyeye uygun olan modellerin kurulumu oldukça basittir. Kategoriden temin edilen tüm portmanto modelleri kolayca monte edilerek kullanıma hazır hale getirilebilir. Çocuklara özel oluşturulacak alanlarda dekoratif özellikleri sebebiyle ortama şıklık katan modeller ile çocukları memnun etmeyi başarabilirsiniz.


En Hesaplı Çocuk Portmanto Modelleri

Kaliteli, estetik ve kolay monte edilebilen tüm modeller hesaplı fiyatlarda kategorimizde satışa sunulmaktadır. Anaokulu ve kreşlerde işlevselliği ile ön plana çıkan tüm uygun fiyatlı portmantolar sayesinde güvenle çocukların eğitimine ve eğlenmesine uygun ortamlar oluşturabilirsiniz. Çocukların kullanmaktan keyif alacağı farklı model portmantolar ile anaokulu ve kreşlerinizde beğenilecek konseptler oluşturabilirsiniz.

Çerez Kullanımı