ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Oyun Halıları

Anaokullarında, kreşlerde ve çocuk odalarında kullanılmak üzere kategorimizden temin edilebilen oyun halıları ilgi çekici modeller ve hesaplı fiyat avantajları ile sizlerle buluşuyor. Anti bakteriyel özelliğe sahip olan ve tüy yapmama özelliği ile çocuklar için güvenle kullanılabilen halı modelleri ile çocukların bulundukları mekanları eğlenceli hale getirebilirsiniz. Çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliğine sahip ve sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen halı modelleri aşınmaya dayanıklı tasarımlarıyla uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilmektedir. Kullanılacak alana göre farklı ebatlarda seçenekler bulunan modeller için dikdörtgen ve yuvarlak kesim seçenekleriyle kategorimizden sipariş verebilirsiniz.


Oyun Halıları Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocukların bulunduğu ayakkabı çıkarılan mahallerde kullanılmak üzere seçilecek halılarda çocukların ilgisini çekecek, eğitici ve eğlenceli modeller tercih edilerek çocukların her anlarını öğrenerek ve eğlenerek geçirmeleri sağlanmalıdır. Araba yollu oyun halısı, seksek modelli ve diğer öğretici modeller arasından seçim yapılırken çocuk yaş grubuna doğru hitap edebilecek modeller seçilmelidir. Anti bakteriyel ve tüy yapmayan modeller arasından tercih yapılması gerekmezken zararlı boya kullanılmayan modeller tercih edilmelidir. Halı kalitesi ile ilgili detaylar halledildikten sonra kreş ve anaokulu konseptine uygun, çocukların tamamına hitap edebilecek ve verilmek istenen eğitim konularını tamamlayıcı modeller seçilerek doğru oyun halısı seçimi gerçekleştirilebilir.


Oyun Halıları Hangi Ebatlarda Seçilmeli?

Farklı şekil ve ebatlarda kategorimizde yer alan oyun halısı modellerinde kullanılacak olan anaokulu, kreş ve çocuk odası boyutları halı ebadının seçiminde belirleyici olmaktadır. Halının kullanılacağı mahal büyük ise küçük halılardan birkaç adet kullanılabileceği gibi oyun halısı büyük boy modeller de değerlendirilerek mahal içerisinde boş alan bırakmadan yerleşim yapılabilir.


Eğitici Oyun Halıları ile Öğrenmek Çok Kolay

Eğitici oyun halıları çocuklar için öğrenme ve eğlenme için ilave bir alan yaratır. Farklı figürler kullanılarak imal edilen oyun halısı modelleri çocukların ilgi alanlarını çekecek ve oyun oynamalarına müsaade edecek tasarımları ile üzerinde saatlerce sıkılmadan oynamalarına fırsat tanır. Eğlenerek öğrenmenin model olarak benimsendiği eğitim kurumu ve evlerde seçilecek olan oyun halıları bu anlamda değerlendirilerek çocukların sıkılmadan istenen nitelikleri öğrenebileceği modellerden seçilmelidir.

Çerez Kullanımı