ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Milli Levhalar

Milli Eğitim Bakanlığı Yönetmeliği’ne uygun olarak hazırlanan milli levhalar ile anaokulu ve kreşlerinizde çocukların Atatürk’ü, İstiklal Marşı’nı, Türk Bayrağı’nı ve Gençliğe Hitabe’yi tanımasını sağlayabilirsiniz. Her anaokulu ve kreşte bulunması gereken levhalar çerçeveli olarak montaja hazır şekilde kategorimizde yer alır. En çok tercih edilen modellerin yer aldığı kategorimizden;

3’lü,

Tekli

Olarak levha siparişi verebilirsiniz. Ahşap, metal ve alüminyum çerçeve olarak imal edilen tüm kategori ürünleri MEB Yönetmeliği’ne uygun tasarım ve boyut özelliklerine sahip olup kullanılan malzemeler arasında sağlığa zararlı herhangi bir içerik bulunmamaktadır. 


Milli Levhalar İçerisinde Neler Bulunur?

MEB standartlarına uygun olarak imal edilen Milli levha poster olarak hazırlanarak çerçevelenmektedir. Her set içerisinde;

Atatürk portresi,

İstiklal Marşı,

Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi

Bulunurken talep edilmesi halinde Türk Bayrağı için farklı bir levha daha sipariş verilerek anaokulu ve kreşler zenginleştirilebilir.


Milli Levhalar Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Milli levha seti satın alınması sırasında seçilecek olan setlerin MEB Yönetmeliği’ne uygunluğu kontrol edilmelidir. MEB Yönetmelik uygunluğu kontrolü sonrası 3’lü olarak kategorimizde yer alan levha setleri ile birlikte Türk Bayrağı’nı ekleyebileceğiniz gibi teker teker set oluşturabilirsiniz. Anaokulu ve kreşlerde milli duyguların çocuklara erken yaşlarda aşılanması için büyük önem taşıyan bu parçalar için kategoride yer alan alternatifleri değerlendirerek en uygun seçimi yapabilirsiniz.


3’lü Takım Milli Levha Setleri

Milli levha 3’lü set içerisinde İstiklal Marşı, Atatürk Portresi ve Gençliğe Hitabenin yer aldığı takım halinde satışa sunulmaktadır. Set halinde levhaları temin etmek isteyen anaokulu ve kreşler için hazırlanan 3’lü set tek tek temin edilmek yerine takım halinde levhaların birleştirilmesi suretiyle imal edilmiştir. MEB Yönetmeliklerine uygun olarak imal edilen bu takım için hemen sipariş vererek anaokulu ve kreşlerinizde milli duyguları aşılayacak en önemli parçayı temin edebilirsiniz.


Tekli Milli Levhalar

3’lü takım yerine tek tek kendi takımınızı oluşturabilmeniz adına sunulan tekli levhalar ile anaokulu ve kreşlerde Milli Köşeye daha büyük yer ayırabilirsiniz. 3’lü set içerisinde yer alan tüm parçaları tek tek temin ederek sahip olabileceğiniz milli levhalar ile tüm sınıflarda özel köşeler oluşturabilirsiniz.

Çerez Kullanımı