Kitaplıklar

Anaokulları, kreşler, okullar ve çocuk odaları için dekoratif modellerin yer aldığı kitaplıklar kategorimizde çocukların kitaplarını ve oyuncaklarını muhafaza etmek amacıyla kullanabilecekleri çok sayıda şık ve kaliteli model arasından seçin yapma şansını bulabilirsiniz. Figürlü ve canlı renklere sahip farklı çeşit ve modelde kitaplık bulunan kategorimizde çocuklara kitap sevgisini aşılayacak modeller arasından seçimler yapabilirsiniz. 

Düzenli ve tertipli olma,

Kitap okuma alışkanlığı kazanma,

Eşyalarını koruma

Becerilerinin çocuklara kazandırılmasında etkili olan kitaplık seçenekleri için kategorimizde yer alan modelleri değerlendirerek en uygun olan ürünün siparişini verebilirsiniz.


Birinci Sınıf Kalitede Ahşap Kitaplıklar

Kaliteli ve şık tasarıma sahip modellerimiz sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemektedir. Kategoride yer alan kitaplık ahşap seçeneklerinin tamamı kalite testlerinden geçerek kategoride sizlerle buluşturuldukları yerlerini almıştır. Uzun süreli kullanımlarda boya solması, vb. problemlerin yaşanmayacağı tüm modeller çarpma ve düşme sonrası yaralanmalara sebep olmaması amacıyla özel tasarım detaylarıyla güvenli hale getirilmiştir. Tüm okul öncesi kurumlarla birlikte çocuk odalarında da kullanılabilecek olan şık ve renkli model kitaplık seçenekleriyle çocukların kullanmaktan zevk alacağı farklı eşyalara sahip olmasını sağlayabilirsiniz.


Kapaklı ve Kapaksız Kitaplık Modelleri

Kapaklı ve kapaksız olarak imal edilen modeller konsepte uygun olması açısından çeşitlendirilerek sizlerle buluşturuldu. Kapaklı kitaplık modellerinde kullanılan madeni aksamlar kaliteli olup sık açılıp-kapanma sonrası herhangi bir arıza ve kırılma problemleri ile karşılaşılmamaktadır. Satın alacağınız her kitaplık modeli için kalite ve estetik güvencesi tarafımızdan verilmekte olup sipariş vermeniz ardından tüm modellerin kurulumunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Kolay Monte Edilen Figürlü Kitaplıklar

Çocukların kullanmaktan keyif alacağı figür ve renklere sahip kitaplık çeşitleri tüm okul öncesi eğitim kurumlarının tercih ettiği modelleri içerecek seçenekte kategorimize eklenmektedir. Tamamı yüksek kalite ve sağlığa zararsız olarak satışa sunulan modeller ile çocuklar için beğenilecek tasarımlar oluşturabileceksiniz. Kullanmaktan keyif alacakları, dikkatleri çekecek ve her fırsatta memnuniyetlerini ifade edecekleri modeller arasından yapacağınız her seçim kurumunuzun prestijini artıracak. Fonksiyonel ve işlevsel olmasının yanı sıra hesaplı fiyatlarla sizlerle buluşturulan kitaplıklar için kategorimizde yer alan tüm modelleri değerlendirerek kararınızı verebilirsiniz.

Çerez Kullanımı