₺0,00 KDV Dahil
1

Figürlü Galoşluklar


Çocukların çok seveceği renkli figürlerin yer aldığı çok sayıda figürlü galoşluk modeli, kategorimizde sizlerle buluşuyor. Çocuklar için fen ve doğa konularında verilecek eğitimlere güzel birer örnek olarak tasarlanan galoşluklar anaokulu ve kreş konseptine uygun çok sayıda öğretici modeli içerisinde barındırır. Okul öncesi eğitimde kullanılmaya uygun tasarımları içeren galoşluk modelleri ile çocuklara eğlenerek çevre bilinci edinmeleri konusunda notunuzu artırabileceksiniz. Çocuk sağlığına uygun malzemelerden imal edilen çok sayıda galoşluk modeli için;

Hesaplı fiyat,

Esnek ödeme koşulları,

Yüksek kalite

Avantajlarından yararlanarak siparişlerinizi verebilirsiniz.


Figürlü Galoşluk Modellerinde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Figürlü kreş ve anaokulu galoşluk modelleri metal ve ahşap malzemelerden imal edilmektedir. Ürünlerin sağlamlığı açısından tercih edilen bu iki malzeme türü ile başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Ürünlerde kullanılan figürlerin çocukların ilgisini çekmesi ve öğretici olması açısından boyanması gerekmekte olup kullanılan boyaların çocuk sağlığına zarar vermeyecek su bazlı boyalardan tercih edilmesi bir zorunluluktur. Kategorimizde yer alan ve çocukların ilgisini çekmeyi başaracak tüm galoşluk modellerinin figürleri için kullanılan boyalar herhangi bir zararlı kimyasal içermeyen su bazlı boyalardan tercih edilmiştir. Herhangi bir galoşluk modelini gönül rahatlığı ile seçerek anaokulu ve kreşlerinizin konseptlerinde kullanabilirsiniz.


Figürlü Galoşluk Ölçüleri Nelerdir?

Kategorimizde yer alan okul öncesi galoşluk modelleri anaokulu ve kreş konseptlerinde aranılan niteliklere yanıt verilebilmesi amacıyla farklı ölçülerde imal edilmektedir. Türkiye’nin tüm anaokullarının tercih ettiği galoşluk modelleri;

90x65 cm,

90x70 cm,

90x80 cm,

90x82 cm,

76x95 cm,

100x70 cm,

100x77 cm,

92x100 cm,

105x90 cm,

100x85x25 cm,

140x70x35 cm

Ebatlarında üretilmektedir. Mevcut kapasite ve kullanım amacı gözetilerek oluşturulan konseptlere uygun farklı ebatlarda sayısız seçenek arasından en yüksek verim alınacak model seçilerek kategorimiz üzerinden kolayca sipariş verilebilir.


Figürlü Galoşluk Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Figürlü galoşluk ve banklar seçilirken öncelik modellerde kullanılan malzemelerin kaliteli olmasıdır. Çocukların sağlığına zarar vermeyen malzemelerden seçilmesi gereken galoşluk modelleri aynı zamanda çarpma ve düşme sonrası yaralanmaya sebep olmayacak bir tasarıma sahip olmalıdır. İlgili kriterleri sağlamanın ardından kreş ve anaokulu tasarımları ile uyumlu, çocukların beğeneceği ve ilgilerini çekecek figürlü galoşluklar seçilerek en hesaplı fiyatlarda güvenilir noktalardan temin edilmelidir.

Çerez Kullanımı