1

Dominolar ve Eşleştirme Kartları

Dominolar ve eşleştirme kartlarını çocukların algılamalarının daha iyi olması için birçok çeşitlilikte satışa sunuyoruz. Çocuklar bu kartlar sayesinde hem eğitici hem de eğlendirici bir şekilde oyunlarını oynamaya devam eder. Ebeveynler özellikle okul öncesi çocuklarının sosyal yaşamda kendilerini daha iyi ifade etmesini istiyorlarsa firmamızı seçerek istedikleri renkte ve çeşitlikte dominolar ve eşleştirme kartlarını satın alabilir. Üstelik ailelerimizin bütçelerini düşünerek çok uygun fiyatta oyun kartlarını satışa koyuyoruz. 


Domino ve Eşleştirme Kartları Çeşitleri

Firmamız çocukların oyunlarını ve aktivitelerini daha eğlenceli hale dönüştürmek için birçok renkte ve modelde domino ve eşleştirme kartlarını satışa sunuyoruz. Anne ve babalar firmamızı tercih ederek her çeşitte oyun kartlarına sahip olabilir. Aşağıda firmamızda satışa sunduğumuz domino ve eşleştirme kartları çeşitleri ile ilgili bilgiler yer alır:

Rege Sporcu Hayvanlar Domino

Ahşap Hayvanlar Domino

Ahşap Taşıtlar Domino

Meyveler Domino Ahşap

Sesli Harfleri Eşleştirme Domino

Küme Eşleştirme Domino-Meyve Eşleştirme

Şekil Eşleştirme Domino

Renkleri Eşleştirme Domino

Sayı Eşleştirme Domino

Yukarıda yer alan satışa sunduğumuz domino ve eşleştirme kartlarını anne ve babalar firmamızdan çok uygun fiyata alabilir. İstedikleri renkte ve çeşitlilikte domino ve eşleştirme kartlarını tercih edebilirler.

Domino ve Eşleştirme Kartlarının Özellikleri

Firmamızda satışa sunduğumuz domino ve eşleştirme kartlarının çocukların sağlıklı bir şekilde gelişebilmesi için önemli katkısı vardır. Özellikle okul öncesi çocukların duygularını ve hislerini tanımada önemli rol oynar. İleri hayatlarında sosyal yaşamlarında insanlarla daha iyi iletişimler içerisine girerek kendilerini daha iyi ifade eder. Bununla beraber görsel algılama yetenekleri ve zekâları gelişerek algılarının çok iyi açılmasına yardımcı olur. Ayrıca domino ve eşleştirme kartları çocukların dikkat dağınıklıklarını engelleyerek konsantrasyonlarının daha iyi olmasını sağlar. Firma olarak bütün çocukları düşünerek onların oyunları esnasında daha çok eğlenebilmeleri ve sağlıklı bir şekilde zihinsel zekâlarının gelişebilmesi için birçok türde domino ve eşleştirme kartlarını satışa sunuyoruz. Bizi tercih eden ebeveynlerin ve çocukların her zaman yüzü gülmeye devam eder.

Çerez Kullanımı