₺123,50 KDV Dahil
Tükendi
₺87,00 KDV Dahil
₺104,00 KDV Dahil
Tükendi
₺204,00 KDV Dahil
₺224,00 KDV Dahil
1

Bilim ve Doğa Setleri 

Bilim ve doğa setlerini genellikle okul öncesi çocuklar için tasarlayarak çocukların bilimsel alanda küçük yaşta donanımlar kazanmasına yardımcı oluyoruz. Oyunlarımızı hem eğlendirici hem de eğitici bir şekilde tasarlamaya devam ediyoruz. Çocuklar bilim ve doğa seti sayesinde hem eğelenerek hem de bir şeyler öğrenerek algılarının bilim konularına da yönelmesine destek oluyoruz. Üstelik ürettiğimiz ürünlerimiz tamamen doğal maddelerden meydana gelir. Hiçbir şekilde oyuncaklarımızın içerisinde kimyasal madde içeren ürünler kullanılmaz. Bu yüzden bu sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz. Anne ve babalar çocuklarının sağlıklarını ve fiziksel-bedensel gelişimlerini daha da iyi olmasını istiyorlarsa, hiç tereddüt etmeden firmamızı seçerek istedikleri türde ve renkte oyuncaklarımızdan satın alabilir.

Bilim ve Doğa Setleri Çeşitleri

Okul öncesi çocukların oyunlarını hem eğlenceli hem de eğitici bir hale getirmek için gereken çabaları göstermeye çalışıyoruz. Bilim ve doğa setleri sayesinde çocuklar, bilim alanında değişik oyunlarla beraber eğitici bilgiler öğrenebilme imkânına sahiptir. Tasarladığımız oyuncaklar sayesinde çocuklar eğlenerek bilim ve doğa hakkında bilgiler elde edebilir. Bu oyuncaklar ile dış dünyaya çocukların algısı açılarak daha çok şeyler öğrenmeye çalışır. Ürünlerimizin organik oluşu sayesinde çocuklar kimyasal maddelere maruz kalmaz. Üstelik uygun fiyatta ve kalitede her çeşit oyuncaklarımız mevcuttur. Çocuklarının sağlıklarını düşünen her ebeveyn bizi tercih edebilir. Aşağıda satışa sunduğumuz bilim ve doğa setlerinden bazıları yer alır:

At Nalı Mıknatıs

Bul Onu "Güneş Sistemi"

Mikroskop Seti

Organ Önlüğü

İskelet Modeli 

Hareketli Güneş Sistemi

İnsan Vücudu Maketi 

Diş Modeli

Diş Fırçalama Modeli

Mıknatıs Seti 

Bilim ve Doğa Setlerinin Önemi 

Firmamızın üretmiş olduğu bilim ve doğa setleri sayesinde çocuklar zihinsel zekâlarını daha geliştirerek dış dünyayı algılar. Değişik bilim oyunlarımız sayesinde çocukların bilime olan ilgisini ve merakını arttırarak ileriki hayatlarında donanımlar ve bilgiler etmelerine yardımcı oluyoruz. Yani ürettiğimiz oyunlar hem eğitici hem de öğretici nitelikte olup çocukların oyun zamanlarını daha verimli hale dönüştürür. Bu yüzden çocuklarının oyun aktivitelerini daha eğlenceli hale getirmek isteyen anne ve babalar firmamızı tercih ederek ne kadar doğru seçim yaptıklarını anlayacaktır.

Çerez Kullanımı