ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Anaokulu Yazı Tahtaları

Figürlü anaokulu yazı tahtaları; anaokulları, kreşler ve diğer eğitim kurumlarında konu anlatımı ve bilgi verme amaçlı olarak kullanılmaktadır. Duvara monte şeklinde modellerin yanı sıra ayaklı modellerin de yer aldığı kategorimizden, kullanım amacınıza uygun modelleri seçerek eğitim kurumlarınızın tasarım ve konseptine uygun düzenlemeler yapabilirsiniz. Çocukların anlatılanlara ilgi duyması amacıyla figürlü ve renkli olarak imal edilen yazı tahtaları ahşap malzemeden imal edilmektedir.


Figürlü Anaokulu Yazı Tahtaları

Figürlü yazı tahtaları; çocukların anlatılan konuya dikkatlerini çekmeyi başaran eğitim materyalleridir. Hayal dünyalarına hitap eden ve dağınık olan dikkatlerini anlatılan konuya çevirmelerine yardımcı olan figürlü ve renkli yazı tahtaları ile çocukların eğitime katılmaları sağlanmaktadır. Katılımcı ve dikkatli bireyler yetiştirilmesinde önemli yer alan figür ve desenli yazı tahtaları ile okul öncesi eğitimlerin başarı oranı artmaktadır. Modellerde yer alan abaküs, vb. eğitici materyaller ile desteklenen modellerde çocuklar için fonksiyonel modeller kazandırılmaktadır.


Okul Öncesi Eğitimde Anaokulu Yazı Tahtaları Önemi

Okul öncesi eğitimde çocukların henüz eğlence ve oyunda olan dikkatlerini çekilebilmesi için okul öncesi yazı tahtası modelleri renkli ve figürlü olarak tercih edilmektedir. Anaokulu ve kreşlerde anlatılan konularda çocukların dikkatinin çekilebilmesi açısından önemli yer tutan yazı tahtaları, gerçekleştirilecek etkinliklerde, resim ve boyama etkinliklerinde çocukların katılımını artıran faydalı materyaller arasında yer alır. Onların hayal dünyasına hitap edebilen sağlıklı ve kaliteli tasarımlar ile konseptlere uyum sağlanarak geçirilen vaktin verimi artırılabilir.


En Çok Tercih Edine Okul Öncesi Yazı Tahtaları

Tüm anaokulu ve kreşlerde en çok tercih edilen modellerin yer aldığı kategorimizde hesaplı okul öncesi yazı tahtası fiyatları fırsatından yararlanarak sipariş verebilirsiniz. Okul öncesi eğitimde önemli yer tutan yazı tahtaları için bol çeşit ve hesaplı seçenek alternatiflerinin yer aldığı kategorimizde aradığınız model ürünü kolayca temin edebilirsiniz. Vereceğiniz siparişler doğrultusunda adresinize teslim edilen anaokulu yazı tahtaları ile eğitim kurumlarınızda yüksek verim elde edebileceksiniz.

Çerez Kullanımı