1

Anaokulu Masa ve Sandalyeleri

Kategorimiz altında dairesel ve dörtgen tasarımlar şeklinde yer alan anaokulu masa ve sandalyeleri ile çocukların zevkle aktivitelere katılabileceği alanlar oluşturabilirsiniz.

·         Oyun oynarken,

·         Yemek yerken,

·         Boyama vb. aktivitelere katılırken

Kullanılabilecek olan masa ve sandalye modelleri ile çocukların okul öncesi etkinliklerde daha aktif olmasına katkı sunabilirsiniz. Her okul öncesi eğitim kurumu için büyük önem taşıyan canlı renklere sahip işlevsel masa ve sandalyeler ile anaokulu ve kreşlerinizin küçük misafirlerine özel yaşam alanları hazırlayabilirsiniz.


Yuvarlak Anaokulu Masa ve Sandalyeleri

Anaokullarında tercih edilen modellerin başında yuvarlak modeller gelmektedir. Tek veya parçalı olarak imal edilen anasınıfı masaları çeyrek daire ya da “u” şeklinde kavisli olacak şekilde üretilirler. Ahşap ve plastik malzemeden üretilen masa ve sandalyeler insan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermeyerek çocukların güvenle kullanımlarına sunulurlar. Kaliteli ve modüler olarak tasarlanan renkli ve ilgi çekici masa ve sandalyeler çocukların aktivitelerinde en iyi kullanım özelliği sunarak eğlenceli ve eğitici okul öncesi etkinlikleri için iyi bir ortam hazırlar. Arkadaşları ile karşılıklı olarak etkinlik düzenleme fırsatı yakalayan çocukların ekip çalışmasına yatkınlığının gelişmesinde etkili olan modeller için farklı renk ve geometrik şekil alternatiflerinden yararlanarak sipariş verebilirsiniz.


Dikdörtgen Anaokulu Masaları

Kare ve dikdörtgen olarak imal edilen masalar ile daha küçük gruplarda aktiviteler düzenlemeyi planlayan anaokulu ve kreşler için uygun olan minimal modelleridir. Anaokulu dikdörtgen masa seçenekleri kaliteli malzemelerden imal edilmenin yanı sıra çarpma ve darbe kaynaklı yaralanmaları önleyecek köşe tasarımları ile imal edilerek çocukların anaokulu ve kreşlerde güvenle vakit geçirmesine katkı sağlar. Tek renk ve çok renk model seçeneklerinde kategoride yer alan modeller içerisinden farklı ebat seçeneklerini değerlendirerek sipariş verebilirsiniz.


Anaokulu Plastik Sandalyeleri

Taşımasının kolay olması amacıyla yaygın olarak tercih edilen anaokulu plastik sandalye takımları ilgi çekici renkleri ile kategorimizde yerini alıyor. Her renk ve modelde seçeneğin bulunduğu kategorimizde herhangi bir kanserojen madde içermeyen sayısız plastik sandalye modeli arasından en cazip ve hesaplı seçimleri yapabilirsiniz. Şık ve kullanışlı anaokulu masa ve sandalyeleri ile okul öncesi eğitim kurumunuzu donatarak çocukların geçirecekleri vaktin daha eğlenceli hale gelmesine katkı sunabilirsiniz.

Çerez Kullanımı