1

Anaokulu Dolapları

Anaokullarında, kreşlerde ve çocuk odalarında kullanıma uygun tasarım özelliklerine sahip olan anaokulu dolapları için çok sayıda seçeneğe kategorimizden ulaşabilirsiniz. Çok raflı, kapaklı ve şık görsele sahip modeller arasından konseptinize en uygun olan fonksiyonel ve kaliteli ürün seçimini gerçekleştirebilirsiniz. Çocukların kişisel eşyalarını saklama konusunda kazanacakları sorumluluk becerisinde önemli rol üstlenecek dolap modelleri için modern ve renkli tasarımlara sahip, kalite testlerinden geçmiş ve sağlığa zararlı herhangi bir madde barındırmayan çok sayıda seçenek arasından seçimler yaparak çocuklara severek kullanacakları materyaller sunabilirsiniz.

Çok Kapaklı Anaokulu Dolapları

Çok kapaklı olarak tasarlanan anaokulu kreş dolapları; çocukların ayakkabı, beslenme çantası ve küçük kişisel eşyalarını muhafaza etmek amacıyla tüm anaokulu ve kreşlerce tercih edilebilir. Renkli ve kaliteli ahşap malzemeden imal edilen çok kapaklı dolap modelleri çocukların birbirlerinin kişisel eşyalarına saygı duymasını ve paylaşmayı öğrenebilmesini sağlayan fonksiyonel modellerdir. Kolay kurulum özelliği sayesinde teslim alındığı anda istediğiniz alanlara kolayca monte edilmektedir. Çocukların severek kullanacağı çok kapaklı dolap modelleri ile anaokullarınızın konseptini tamamlayabilirsiniz.

Kapaksız Çok Gözlü Anaokulu Dolapları

Kreş ve anaokulu ayakkabı dolapları kapaksız tasarımları ile kullanışlı modeller arasında yer alır. Çocukların anaokulu ve kreşe adım atması ile birlikte ayakkabılarını çıkartarak muhafaza etme bilincini kazanmasında etkili olan modeller çok sayıda kullanıcı kullananıma uygun tasarımı ile çocukların paylaşımı öğrenmesine önemli katkı sağlamaktadır. Anaokulu ve kreşlerde yaygın olarak tercih edilen kapaksız çok gözlü dolaplar ahşaptan imal edilmiş ve testlerden başarı ile geçerek kategorimiz arasında yerini almıştır.

Oyuncak Anaokulu Dolap Modelleri

Çocukların gün içi oyunlarında kullandıkları oyuncakları muhafaza etme sorumluluğu kazanması amacıyla anaokulu dolapları modelleri arasında yer alan oyuncak dolapları çocuk odalarında da kullanılabilmektedir. Oyununu oynadığı an oyuncaklarını toplayarak düzenli olma bilincinin çocuklara aşılanması amacıyla tercih edilen oyuncak dolapları montessori eğitim anlayışında önemli yer tutar. Çocukların doğal yollardan yetilerini geliştirebilmesi için çok sayıda anaokulu dolapları yer alan kategorimizde sayısız seçenek arasından ihtiyaç duyacağınız modelleri hesaplı fiyatlarda sipariş verebilirsiniz.

Çerez Kullanımı