1

Anaokulu Bankları

Anaokulu, kreş, park ve bahçelerde çocuklara özel oturma alanı oluşturmak isteyen herkesin tercih edebileceği anaokulu bankları konforlu ve çocukların beğeneceği şıklıkta alternatifler sunar. PVC ve ahşap malzemeden üretilen, insan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermediği modeller ile çocukların dinlenme aralarında hoş vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Kategorimizde yer alan banklarda ayrıca galoşluk işlevine sahip modeller tercih edilerek pek çok fonksiyonu içerisinde barındıran işlevsel ürünler ile anaokulu ve kreşler zenginleştirilebilir.

Kategoride Yer Alan Anaokulu Bank Ebatları Nelerdir?

Kategoride yer alan ahşap ve plastik malzemeden imal edilmiş figürlü banklar kullanılacakları mekan ve yaş özelliklerine göre farklı ebatlarda imal edilmektedir. Taşıma kapasitesi baz alınarak yapılacak olan bank seçimlerinde kategorimiz içerisinde;

35x122x32 cm,

140x70x35 cm

Ebatlarında modeller bulunmaktadır. Meyve, kardan adam, gökkuşağı ve hayvan figürlerinin yer aldığı ilgi çekici tasarımlara sahip olan modellerde mevcut boyutlar arasından tasarımlarda kullanılmak üzere uygun model seçilerek sipariş verilebilir.

Anaokulu Bankları Hangi Malzemeden Seçilmelidir?

Kategoride yer alan okul öncesi plastik bank ve ahşap bank seçimlerinde istenilen taşıma kapasitesi ve bankın taşınabilme ihtiyaçları ön planda tutulmaktadır. Her iki malzeme çeşidi için de sağlığa zararlı herhangi bir malzeme bulunmaması gerekirken dekoratif amaç yanında bankların taşıma kapasiteleri de göz önünde bulundurulur. Plastik banklar kreş kullanımı için uygunken anaokullarında aynı performansı gösteremeyebilir. Kategoride yer alan tasarımlar minimum 70 kg tasarıma sahip olup hem anaokulu hem de kreşlerde kullanıma uygundur. Konseptinizi belirlemenin ardından istenilen figüre sahip bank modeli seçilerek sipariş verilebilir.

Okul Öncesi Eğitimde Anaokulu Bankları Önemi Nedir?

Okul öncesi donanım malzemeleri içerisinde banklar önemli yer tutar. Çocukların eğlence aralarında dinlence vakitlerini dinlenerek geçirmelerinin yanında katıldıkları kreş ve anaokulu içi aktivitelerde eğitici özellikleriyle işlevsel bir ürün olarak tüm okul öncesi eğitim kurumlarında banklardan yararlanılır. Çocukların dünyalarına hitap edebilen ve onların ilgisini çekecek modeller seçilerek geçirecekleri vakit içerisinde hoş ve eğitici zaman geçirilmesine katkı sağlayan anaokulu bankları her okul öncesi kurumunun olmazsa olmaz donanımları arasında yer alır.

Çerez Kullanımı