Anaokulu Askılıkları

Kişisel eşyalarını muhafaza etmek için anaokulu öğrencilerinin ihtiyaç duyacağı anaokulu askılıkları için farklı modellere kategorimizden ulaşabilirsiniz. Figürlü olarak imal edilen askılık modellerinın tümü, çocukların kullanım amacına hizmet etmenin yanında beğenilerini de kazanacak. Anaokulu konsept tasarımınıza da uyum sağlayacak farklı modellerin yer aldığı kategorimizde dekoratif, şık ve sevimli askılık modellerine hesaplı fiyatlardan ulaşabilirsiniz. Anaokulları ile birlikte kreşlerde de kullanıma uygun olan modeller farklı boyut ve ebatlarda satışa sunulurken kalitesi ve kullanılan malzemelerin uygunluğu sebebiyle güvenle tercih edilebilir.

Anaokulu Askılıkları Hangi Malzemelerden İmal Edilir?

Dekoratif olarak imal edilen farklı anaokulu askılık modelleri yer alan kategorimizde tüm modellerimiz çocuk sağlığına uygun malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. 1. Sınıf ahşap malzemeden üretilen askılıklarda,  çocukların sağlığını tehdit edecek herhangi bir içerik bulunmamaktadır. Hem kaliteli hem de figürleri nedeniyle oldukça sevimli olan askılık modellerini tercih ederek anaokulu ve kreş konseptlerinizi oluşturabilecek, sizi tercih eden miniklerin çok seveceği özel üretim askılıklar ile anaokullarınızı zenginleştirebileceksiniz.

Hangi Ebatlarda Anaokulu Askılıkları Mevcuttur?

Kategorimizde yer alan figürlü askılıklar farklı ebatlarda yer alarak açılması planlanan anaokulu veya kreş kapasitesine hitap edebilecek farklı alternatiflere sahiptir. Kullanılan figürlerin de ebatlarında belirleyici olduğu askılıklar kategorimizden;

      140x54 cm,

      140x60 cm,

      95x65 cm,

      140x62 cm

      200x70 cm

Ebatlarında temin edilebilir. Her askılık modeli farklı sayıda askı kapasitesine sahip olup konsept tasarımınız ve öğrenci kapasitenizi göz önünde bulundurarak en uygun modelden sipariş verebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Anaokulu Askılıkları için Hesaplı Fiyatlar

En sevilen figürlerden imal edilmiş ahşap askılıklarda en hesaplı fiyatlara kategorimizden ulaşabilirsiniz. Anaokulu askılık fiyatları piyasanın en uygun fiyatlarında sizlere sunulurken kalite ve estetikten ödün verilmemektedir. Her model için çocuk sağlığına uygun malzemelerden üretildiği askılıklarda vereceğiniz siparişlerde ödemeyi havale ile yapabildiğiniz gibi kredi kartına 12 aya varan taksitlerle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve hoş figürlere sahip askılık modelleri ile öğrencilerinizin hayal dünyasını geliştirmek ve onların beğenisini kazanmak için anaokulu askılıkları kategorimizden seçimler yaparak sipariş vermeniz yeterlidir.

Çerez Kullanımı