₺229,00 KDV Dahil
Tükendi
₺84,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
Tükendi
₺169,90 KDV Dahil
Tükendi
₺149,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺159,90 KDV Dahil
1

Akıl ve Zekâ Oyunları

Akıl ve zeka oyunlarını firma olarak okul öncesi çocukların zihinsel zekâlarını en iyi şekilde geliştirebilmeleri için birçok çeşitlilikte tasarlayarak ortaya koyuyoruz. Üstelik ürünlerimizin hammaddesini ahşaptan üreterek çocukların sağlıklarını olumsuz açıdan etkilenmemesine özen gösteriyoruz. Bununla beraber uygun fiyat imkânlarıyla müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Çocukların sağlıklı bir şekilde ileriki yaşamlarına devam edebilmeleri için her çeşitte ve renkte çocukların dikkatlerini çekebilecek akıl  ve zekâ oyunlarını satışa sunuyoruz. Firmamızı tercih eden ebeveynler hiçbir şekilde pişman olmaz. 

Akıl ve Zekâ Oyunları Çeşitleri

Firmamızda birçok çeşitte ve renkte akıl ve zekâ oyunları mevcuttur. Ebeveynler okul öncesi çocuklarının zekâlarının daha pratik bir şekilde gelişebilmesi ve sosyal ilişkilerinde daha aktif olabilmelerini sağlamak için tercih edecekleri tek adres bizim firmamızdır. Çocukların her alanda yeteneklerinin gelişebilmesine yardımcı olan çeşitli oyunlarımız vardır. Oldukça eğlenceli ve çocukların dikkatini çekecek boyuttadır. Bizi tercih eden ebeveynler için her zaman çocuklarının sağlıklı bir şekilde hayata atılabilmeleri için değişik hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Aşağıda firmamızda satışa sunulan akıl ve zekâ oyunlarının çeşitleri yer alır:

Kota Big Akıl Oyunu

Renklerle Sudoku

Hızlı Matematik

Kota Junior

New Toys

Anlat Bakalım

New Toys

Anlat Bakalım

Akıllı Kareler 

Akıl ve Zekâ Oyunlarının Sağladığı Yararlar

Firma olarak satışa sunduğumuz birçok akıl ve zekâ oyunlarının çocuklarının zihinsel zekâlarının gelişebilmesi için oldukça önemli etkisi vardır. Aşağıda akıl ve zekâ oyunlarının özellikle okul öncesi çocukların üzerinde bıraktığı yararlar ile ilgili bilgiler yer alır:

Firmamızda satışa sunulan akıl ve zekâ oyunları çocukların zekâlarını aktif tutarak daha çok algılarının açılmasına yardımcı olur.

Çocukların ileriki hayatlarında unutkanlık problemlerinin oluşmasının önüne geçer.

Çocukların olaylara daha iyi bir şekilde konsantre olmasını sağlar. 

İleriki yaşamlarında çocukların araştırmacı ve sorgulamacı bir kişiliğe sahip olmasına yardımcı olur. 

Yukarıda verilen yararlardan ebeveynler de faydalanmak isterlerse, firmamızı tercih ederek çocukları için eğlenceli ve bilgiye dayalı akıl ve zekâ oyunlarını uygun fiyatta alabilme şansına sahip olur.

Çerez Kullanımı